BMC Ağır Vasıta Yedek Parça

BMC ağır vasıta (Kamyon, TIR, Otobüs) yedek parçası için firmamıza ulaştığınızda, yedek parçanız temin edilirken ve temin edildikten sonra, sizinle sürekli iletişimde kalarak, güler yüzle size hizmet veriyoruz.
Temel hedefimiz yedek parça ihtiyacınıza karşılamak yanında müşteri memnuniyetini de sağlamaktır.

BMC ağır vasıta (Kamyon, TIR, Otobüs) yedek parçaları, YMS Otomotiv tarafından en kısa sürede sizlere teslim edilmektedir. Satış sonrası destek için yedek parça ihtiyaçlarını doğru adresten satın almak çok önemlidir.
Muhtemel arıza, değişim, iade ve bilgi talebine zamanında karşılık veren tedarikçi ile çalışmanız durumunda sorunlar en iyi şekilde çözüme kavuşturulur.

BMC Ağır Vasıta (Kamyon, TIR, Otobüs) Yedek Parçaları;

Akü bağlantıları, ABS hız sensörü grubu, amortisör, aydınlatma sistemleri, bijon grupları, buzdolabı, cam grubu, cam krikosu ve motoru, debriyaj merkezleri alt, debriyaj merkezleri alt bilyalı, debriyaj ve dişli kutusu, debriyaj baskı seti, debriyaj bilyası, debriyaj merkezleri üst, defransiyel, depo şamandırası, devirdaim, disk balata, direksiyon, dorse ve fren hortumları, ekzoz grubu, eksantrik ve krank mili, elektrik tesisat sistemi, enjektör, fan grubu (kanat visco göbek ve aparatları), fan sinyal stop aydınlatma grubu, filtre grubu, filtre aksamı, fren balataları, fren cırcırı, fren diski, disk ve kampana, fren hava kaplinleri, fren körükleri, fren yayları, elektrikli fren sistemleri ve hortumlar, hava tahliyesi, hortum grubu, jant lastik, kabin içi parçalar, kaporta, kelepçeler, kilometre göstergesi, koltuk, kompresör grubu, kontak, körük ventili, komple motor aksamı, motor malzemesi, müşür, ön ve arka dingil aksamları, röterdar, silecek, silindir bloğu, turbo, ventil selonoid valfler, vites grubu, volant, kaliper ürünleri, rekor ve hortum aksamı, süspansiyon körükleri, TP ABS Dişlileri, yağ filtre kütüğü ve gövdesi, yakıt ve soğutma sistemi.

Yedek parça ihtiyaçlarını temin ettiğimiz BMC markalı ağır vasıtalar;

BMC, KAMYON FATİH, KAMYON PRO 620 KAMYON PRO 624, KAMYON PRO 822, KAMYON PRO 827, KAMYON PRO 935, KAMYON PRO 940, TIR CEKICI PRO 827, TIR CEKICI PRO 1142, TIR CEKICI PRO 1144